RK73H1HTTC8250F
MFR.Part #
RK73H1HTTC8250F
JLCPCB Part #
C2575585
Description
-55℃~+155℃ 50mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS