SG73G2ATTD5620D
MFR.Part #
SG73G2ATTD5620D
JLCPCB Part #
C6481841
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS