RN73H1JTTD1130F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1130F100
JLCPCB Part #
C3946844
Description
100mW 113Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS