RK73H1HTTC8251F
MFR.Part #
RK73H1HTTC8251F
JLCPCB Part #
C5851590
Description
-55℃~+155℃ 50mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS