SG73S1ETTP11R8F
MFR.Part #
SG73S1ETTP11R8F
JLCPCB Part #
C4312542
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS