ERJ-1GEJ112C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ112C
JLCPCB Part #
C20520280
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS