RN73H1JTTD1622D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1622D50
JLCPCB Part #
C3924163
Description
100mW 16.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS