RMC1/20-3322FPA
MFR.Part #
RMC1/20-3322FPA
JLCPCB Part #
C6187175
Description
-55℃~+155℃ 33.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS