RK73H1HTTC5491D
MFR.Part #
RK73H1HTTC5491D
JLCPCB Part #
C2579375
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS