AA0201FR-0712R7L
MFR.Part #
AA0201FR-0712R7L
JLCPCB Part #
C4125194
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS