SG73S2ETTD1500D
MFR.Part #
SG73S2ETTD1500D
JLCPCB Part #
C4183336
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS