RK73H1HTTC6491D
MFR.Part #
RK73H1HTTC6491D
JLCPCB Part #
C2579365
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS