RK73G2BRTTD8202F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD8202F
JLCPCB Part #
C6270142
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS