ERJ-1GNF35R7C
MFR.Part #
ERJ-1GNF35R7C
JLCPCB Part #
C2082664
Description
-55℃~+125℃ 35.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS