RK73H1HTTC4750D
MFR.Part #
RK73H1HTTC4750D
JLCPCB Part #
C2579220
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS