RN73H1ETTP3300D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP3300D10
JLCPCB Part #
C4075446
Description
330Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS