RN732ATTD1843B25
MFR.Part #
RN732ATTD1843B25
JLCPCB Part #
C3929616
Description
-55℃~+155℃ 100mW 184kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS