RN73H2BTTD4812D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD4812D100
JLCPCB Part #
C2544650
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS