SG73P1JTTD220J
MFR.Part #
SG73P1JTTD220J
JLCPCB Part #
C4195835
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS