RN732BTTD71R5B50
MFR.Part #
RN732BTTD71R5B50
JLCPCB Part #
C4231992
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS