RK73H1HTTC4301D
MFR.Part #
RK73H1HTTC4301D
JLCPCB Part #
C5851568
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS