ERJ-1RHD6801C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1RHD6801C
JLCPCB Part #
C20022972
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 50mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS