SR731JRTTD8R2G
MFR.Part #
SR731JRTTD8R2G
JLCPCB Part #
C5925784
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS