RK73H1HTTC3401D
MFR.Part #
RK73H1HTTC3401D
JLCPCB Part #
C7050193
Description
-55℃~+155℃ 3.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS