RN73H2ATTD8563C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD8563C50
JLCPCB Part #
C4222654
Description
125mW 856kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS