RK73H1HTTC31R6D
MFR.Part #
RK73H1HTTC31R6D
JLCPCB Part #
C2578361
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS