RK73H1HTTC31R6F
MFR.Part #
RK73H1HTTC31R6F
JLCPCB Part #
C5725595
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS