RN732ATTD2433B25
MFR.Part #
RN732ATTD2433B25
JLCPCB Part #
C3929466
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS