AF0201FR-074K12L
MFR.Part #
AF0201FR-074K12L
JLCPCB Part #
C5560194
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS