RK73H1HTTC41R2D
MFR.Part #
RK73H1HTTC41R2D
JLCPCB Part #
C2578272
Description
-55℃~+155℃ 41.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS