ERJ-1GJF3010C
MFR.Part #
ERJ-1GJF3010C
JLCPCB Part #
C20021562
Description
-55℃~+125℃ 301Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS