RK73H1HTTC1870F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1870F
JLCPCB Part #
C6649115
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS