RK73H1HTTC7870F
MFR.Part #
RK73H1HTTC7870F
JLCPCB Part #
C2575260
Description
-55℃~+155℃ 50mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS