RK73H2HTTE1473F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1473F
JLCPCB Part #
C2581278
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS