RK73H1HTTC1370F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1370F
JLCPCB Part #
C2575384
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS