RK73H1HTTC1270F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1270F
JLCPCB Part #
C2575529
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS