RN73H2ETTD2322B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2322B10
JLCPCB Part #
C4167754
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS