RK73H1HTTC1271F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1271F
JLCPCB Part #
C2575403
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS