RN73H2ATTD14R3F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD14R3F50
JLCPCB Part #
C2510896
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS