RC0201FR-07360KP
MFR.Part #
RC0201FR-07360KP
JLCPCB Part #
C6164980
Description
-55℃~+125℃ 360kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS