RN73R2ETTD7062C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD7062C25
JLCPCB Part #
C2610338
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 70.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS