RK73H2HTTE21R0D
MFR.Part #
RK73H2HTTE21R0D
JLCPCB Part #
C2582918
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS