RK73H1ETTP84R5D
MFR.Part #
RK73H1ETTP84R5D
JLCPCB Part #
C2577917
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS