RN731JTTD22R6B25
MFR.Part #
RN731JTTD22R6B25
JLCPCB Part #
C3976940
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS