RK73G1ETTP84R5D
MFR.Part #
RK73G1ETTP84R5D
JLCPCB Part #
C4230292
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS