RK73H1ETTP64R9D
MFR.Part #
RK73H1ETTP64R9D
JLCPCB Part #
C6270431
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS