RN73H2ETTD1491A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1491A25
JLCPCB Part #
C4274930
Description
-55℃~+155℃ 1.49kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS