RK73H1ETTP4422D
MFR.Part #
RK73H1ETTP4422D
JLCPCB Part #
C5725556
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS