SG73P2ERTTD8202F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD8202F
JLCPCB Part #
C6221266
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS