RK73H1ETTP4322D
MFR.Part #
RK73H1ETTP4322D
JLCPCB Part #
C2576213
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS